Ansatte

 
 

Håkon Kyllo

Autorisert regnskapsfører


Tlf: 74 84 08 00
hakon@hegraregnskapskontor.no

Faglig ansvarlig for landbruksregnskap. Rådgiver ved eierskifter i landbruket og lignende. En stor del av hans arbeidstid er knyttet til rådgivningsoppgaver.
 
 

Maryna Opheim

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 74 84 08 00
maryna@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med forretningsregnskap.
 
 

Janne Elin Staberg

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 74 84 08 00
janne@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med forretningsregnskap.
 
 

Siv Merete Kartum

Regnskapskonsulent


Tlf: 74 84 08 00
siv@hegraregnskapskontor.no

Arbeider både med landbruks- og forretningsregnskap.
 
 

Britt Svare

Regnskapskonsulent

Tlf: 74 84 08 00
britt@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med forretningsregnskap.
 
 

Ruth Sigrun Bakken

Regnskapskonsulent

Tlf: 74 84 08 00 ruth@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med landbruksregnskap.
 
 

Sidsel Børstad

Autorisert regnskapsfører


Tlf: 74 84 08 00
sidsel@hegraregnskapskontor.no

Arbeider både med landbruks- og forretningsregnskap.
 
 

Arne Stene

Regnskapskonsulent

Tlf: 74 84 08 00
arne@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med landbruksregnskap.
 
 

Grete Skilbrigt Forbord

Regnskapskonsulent/
lønningsansvarlig


Tlf: 74 84 08 00
grete@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med lønninger og betjener vår skranke.
 
 

Thor Svare

Autorisert regnskapsfører -
daglig leder


Tlf: 74 84 08 00
thor@hegraregnskapskontor.no

Daglig leder og faglig ansvarlig for forretningsregnskap. Fører forretningsregnskap, og bistår ved oppstart av ny virksomhet og selskapsstiftelser.
 
 

Susanne Strudshavn Strøm

Regnskapskonsulent


Arbeider med både landbruks- og forretningsregnskap.

.

Espen Skar

Regnskapskonsulent/Controller

Tlf: 74 84 08 00

espen@hegraregnskapskontor.no

Arbeider med forretningsregnskap og landbruksregnskap.